Muži-A zvítězili ve 3. kole Poháru České pojišťovny nad Litomyšlí 9:4

Muži-A v pátek nastoupili na palubovce divizní Litomyšle ke 3. kolu Poháru České pojišťovny. Po výborném začátku, kdy se nám podařilo vsítit tři branky, jsme vypadli z tempa a soupeř na konci první třetiny snížil na 1:3. V úvodu druhé části jsme přečkali tlak Litomyšle bez inkasované branky. Naopak jsme z protiútoků přidali čtyři branky a zápas tím definitivně překlopili na naši stranu. V poslední části jsme si i přes několik zaváhání dokázali výsledek pohlídat a postoupit do čtvrtého kola, kde se utkáme s FBS Olomouc.

Obránci:  Šmíd M., Pollak, Bernát, Havlíček, Goliáš, Řihák
Útočníci:  Pokorný, Vancl, Liška, Svoboda, Bouška, Dřevěný, Bílek, Malásek, Bajgar

Jiří Bořecký: “Předvedli jsme výborný vstup do utkání, kdy jsme dali tři rychlé góly, potom jsme nechali 15 minut soupeře hrát, který toho naštěstí nevyužil, v poslední desetiminutovce, kdy jsme dali 4 góly jsme rozhodli. V závěrečné části jsme zkoušeli nové věci, které nemáme ještě dobře zažité a bylo to bohužel znát.