Gulliveři v poháru nestačili na Hattrick Brno

Gulliveři ve středeční podvečer hostili ve 2. utkání osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny Hattricku Brno. Ačkoli se účastník první ligy výsledkově trápí, v zápase byl jednoznačným favoritem a tuto roli potvrzoval od první minuty.  Hattrick si vytvářel jednu šanci za druhou a když v 5. minutě proklouzl hostující hráč za Gulliverskou obranu, přišel faul a trestné střílení. To ještě dokázal domácí Chrást zneškodnit, ale v následné přesilové hře šli hosté do vedení 0:1. O 5 minut později zvýšil Hattrick své vedení po rychlém přečíslení. Gulliveři se v podstatě celou první třetinu bránili a na hostující bránu vystřelili pouze jednou. Hosté ve druhé třetině viditelně polevili a kontrolovali hru. I přesto po nenápadné akci zvýšili na 0:3. O pět minut později Hattrick zvýšil už na 0:4 a o utkání se zdálo být rozhodnuto. V polovině utkání se osmělili domácí hráči, kdy po ose Řihák- Bílek skončil míček v bráně. Po druhém dějství tak byl stav 1:4. Na začátku třetí třetiny se opět prosadili hosté. Ale o 2 minuty později ze středu hřiště snížil Bouška za asistence Dřevěného. Ve 49. minutě Chrást zlikvidoval i druhé trestné střílení. Ovšem stejně jako v prvním případě hosté následnou početní výhodu využili a zvýšili na 2:6. V 59. minutě ještě korigoval skóre na konečných 3:6 Házy po nahrávce Plesky. Gulliveři předvedli jeden z nejhorších výkonů v sezóně a s prvoligovým Hattrickem Brno prohráli 3:6. V posledním utkání osmifinálové skupiny se Gulliveři střetnou s vedoucím týmem osmifinálové skupiny C Bulldogs Brno.

Obránci: Šmíd, Žůrek, Nechvátal, Havlíček, Bernát, Pollak, Riger

Útočníci: Pokorný, Pleska, Házy,  Malásek, Dřevěný, Řihák, Svoboda, Bílek, Foret, Liška, Bouška