Muži A s Horní Suchou bez bodu

V neděli měli Gulliveři na programu 9. kolo Národní ligy východ na hřišti Horní Suché. Pro Gullivery jde o nepříjemného soupeře, se kterým dokázali v minulé sezoně získat pouze 2 body za výhru v prodloužení. Brňané byli od začátku utkání aktivnější a vytvořili si dvě velmi slibné gólové příležitosti. Ty se jim bohužel nepodařilo využít a přišel trest v podobě inkasovaného gólu. Nenápadná rozehrávka domácích z rohu, shození na obránce a střela k zadní tyči. Do konce třetiny se skóre už nezměnilo i přes mírnou převahu hostujícího týmu. Na začátku druhé třetiny dostali Gulliveři příležitost srovnat, ovšem přesilovou hrou pohrdli. Ve 24. minutě se ze standardní situace prosadil Vancl po přihrávce Foreta a začalo se nanovo. Hra se následně přelévala ze strany na stranu, ale ani jeden z týmů své příležitosti nedotáhl do konce. Ve 37. minutě šli domácí do čtyř a Gulliveři tuto příležitost opět neproměnili. Závěr druhé třetiny se hostům hrubě nepovedl. Po prohraném souboji na polovině hřiště se do šance protlačil domácí hráč a prostřelil vše co mu stálo v cestě. A když domácí dokázali 5 vteřin před koncem druhého dějství využít standardní situaci z rohu hřiště, šli Gulliveři do šaten opaření za stavu 3:1. Na začátku třetí třetiny stáhli Gulliveři hru na 2 lajny, zvýšili otáčky a odměnou jim byl gól na 3:2 z hole Dřevěného. Ve 44. minutě šli domácí opět do čtyř a hosté nejdříve zazvonili na tyč, aby následně Vancl po přihrávce Konečného srovnal na 3:3. Na začátku třetí třetiny tak byli Gulliveři zpět v zápase. Bohužel nevyužili slibné šance z přečíslení a po zmatku ve vlastním obraném pásmu šli domácí opět do vedení. Brňané se nevzdávali a tlačili se do útoku. Ovšem v 57. minutě hosté sehráli přečíslení přesně do odkryté branky a o zápase bylo rozhodnuto. Při hře v 6 dostali Gulliveři gól na konečných 6:3.

Obránci: Šmíd, Žůrek, Nechvátal, Havlíček, Rigger, Pollak

Útočníci: Pokorný, Vancl, Konečný, Bílek, Bouška, Dřevěný, Bajgar, Svoboda, Bílek, Foret, Liška, Malásek