V důležitém utkání muži nezaváhali a porazili Třebíč

V rámci 10. kola Národní ligy východ muži přivítali Snipers Třebíč. Ve velmi vyrovnané tabulce s minimálními bodovými rozestupy se počítá každý bod a Gulliveři nutně potřebovali bodovat. A Gulliveři byli na začátku utkání aktivnější. Ve 4. minutě rozjel akci Šmíd, následně Pokorný sehrál na Vancla a ten se nemýlil. Hosté následně přidali a hra se přelévala ze strany na stranu. V 15. minutě vzniklo v domácí obraně nedorozumění, které vyústilo ve vlastní gól a vyrovnání na 1:1. O 3 minuty později bylo ještě hůře,  když se hostující hráč vytočil zpoza brány a skrytou střelou strhl vedení na stranu hostí. Více se toho v první části nestalo a tak byl stav 1:2 pro hosty. Na začátku druhé třetiny šli hosté do čtyř a Gulliveři měli slibnou šanci vyrovnat. Kromě šance Vancla, ale přesilová hra moc šancí nenabídla. Třebíč následně hrála v klidu a kontrolovala hru a nedovolila domácím výraznější šance. Když se z náznaku šance neprosadil Dřevěný, Konečný a ani Žůrek, šlo se do šaten za stavu 1:2 pro Třebíč. Třetí část vypadala podobně jako ta předchozí. Třebíč poctivě bránila a Gulliveři dobývali. Ve 43. minutě Polak vyvezl míček přes dva hráče, shodil na Lišku a ten se z první trefil přesně. O 5 minut později vyzval Konečný milimetrovým krosem Lišku a ten se ze svého oblíbeného místa nemýlil. Hosté museli přidat, tlačili se do zakončení, ale obrana domácích byla všude včas. Po rychlém protiútoku se Vancl protáhl na střed hřiště a zvýšil na 4:2. Už se zdálo, že je o osudu zápasu rozhodnuto, ale v 60. minutě, ze standardní situace Třebíč přesnou střelou snížila na 4:3. Více už toho ale hosté nestihli a domácí získali veledůležité 3 body.

Obránci: Šmíd, Žůrek, Nechvátal, Havlíček, Pollak, Vrtěl

Útočníci: Pokorný, Vancl, Konečný, Bílek, Bouška, Dřevěný, Foret, Liška, Malásek, Házy