Nejhorší výkon v sezoně a debakl v Opavě

Gulliverská série šesti vítězství v řadě skončila tvrdým direktem v Opavě. V improvizované sestavě, vynucené absencí několika hráčů se mužský A-tým postavil domácí Opavě. Domácí byli od začátku utkání aktivní, na míčku a hned si vytvářeli velké množství brankových příležitostí. Hned ve 3. minutě natáhl z poloviny navrátilec do Opavského dresu Sova a trefil přesně pod břevno. O 3 minuty později, opět přesná střela z poloviny, nešťastná teč domácí obrany a skóre 2:0. Hosté zabojovali a v 7. minutě se dočkali snížení z hole Radka Dřevěného, za asistence Svobody. Odpověď domácích byla rychlá, gól jako přes kopírák, střela z poloviny hřiště, nešťastná teč a míček zapadl přesně k tyči. Domácí se hnali za dalšími brankami, Gulliveři s vypětím všech sil odolávali. Ve 13. minutě domácí obrana vyrobila hrubku a dvojice Malásek, Svoboda snížila na 3:2. V 19. minutě domácí opět odskočili, ve výhodě sehráli akci do odkryté branky a tak se šlo do šaten za stavu 4:2. První třetina se Gulliverům moc nepovedla, ale tu druhou můžeme považovat za naprosto katastrofální. V téhle třetině byl na hřišti pouze jeden tým a to domácí. Vyhrávali osobní souboje, svým napadáním nedovolili hostům zakládat útočné akce a vytvářeli si jednu gólovou šanci za druhou. Gulliveři k tomu přidali ještě pár chyb v rozehrávce a pomohli tak k jednoznačnému obrazu hry. Ve 27. minutě domácí vypíchli míček a neomylně zvýšili na 5:2. Domácí 33. minutu orámovali dokonce dvěmi trefami a zvýšili na 7:2. Hosté tak podruhé v sezoně a shodou okolností opět proti Opavě sáhli k výměně brankáře. Snažili se otevřít hru a napadat soupeře, to ale hráčům Opavy nedělalo problém a ve 35. minutě zvýšili na hrozivých 8:2. To ale nebylo vše, těsně před koncem druhé třetiny domácí obrana nezvládla osobku a 4 vteřiny před sirénou to bylo 9:2 pro domácí. Gulliveři šli do poslední třetiny s jasným cílem, co nejméně inkasovat a pokusit se vyhrát alespoň jednu třetinu. Zatáhli obranu a odolávali tlaku domácích. V 50. minutě se prosadil Tomáš Foret a snížil na 9:3. Ovšem o 2 minuty později přišla chyba za brankou hostů a sehrávka do prázdné brány, stav 10:3. V 59. minutě ještě domácí Repček skompletoval hattrick a pečetil konečné skóre na 11:3.