Muži-A porazili Horní Suchou a jsou velmi blízko play-off

Základní část Národní ligy východ měla v sobotu na programu 19. kolo. V něm přivítali domácí Gulliveři, hosty z Horní Suché. V zápase šlo o hodně a podle toho vypadalo prvních pár minut. Nesmělé akce na obou stranách končily nepřesnými střelami. V 7. minutě hasil Havlíček vlastní nepřesnost nedovoleně a hosté měli první příležitost vstřelit gól. Domácím se podařilo ubránit a hosty až na jednu střelu, k ničemu nepustili. V první třetině byli přeci jenom aktivnější domácí a odměnou jim byla první branka. Tu vstřelil Novák po velké chybě hostující obrany. O 20 vteřin později našel Havlíček přes celé hřiště Dřevěného, ten šel okamžitě do výběhu a vymetl vzdálenější rožek hostující branky. Ve 14. minutě šli hosté do čtyř, Gulliveři se snažili co nejvíce střílet, ale hostujícího brankáře neprostřelili. V 17. minutě míček nešťastně proskočil Gulliverským obráncům a hostující Mráček nic nevymýšlel, napřáhl a trefil přesně do vzdálenějšího rohu branky. Odpověď byla bleskurychlá, Konečný si několikrát vyměnil míček s Černochem a druhý jmenovaný s přehledem zvýšil na 3:1. Ve druhém dějství měli více ze hry opět Gulliveři, bohužel se jim nedařilo proměňovat slibné příležitosti. Ve 32. minutě se hosté dostali do slibné šance, domácí brankář pouze vyrazil a hosté z dorážky pohotově snížili na 3:2. Ve 36. minutě si hosté opět pomohli faulem a tentokrát je domácí potrestali. Pokorný našel přesným pasem Dřevěného a ten se téměř z nulového úhlu nemýlil. Více toho druhá třetina nenabídla  a domácí tak šli do třetího dějství se slibným dvoubrankovým náskokem. A nástup měli téměř dokonalý, už ve 42. minutě zvýšili na 5:2. Ovšem neuběhlo ani 30 vteřin, protiútok, šťastný odraz a snížení na 5:3. Ve 45. minutě si domácí opět vzali tříbrankové vedení zpět, Liška se dostal až k brankáři a s přehledem zvýšil. O 3 minuty později se do zakončení dral Černoch, byl faulován a z nařízeného trestného střílení sám zvýšil na 7:3. Poté hosté neudrželi nervy na uzdě a po sérii několika trestů hráli dlouhou dobu v oslabení. Snažili se hrát aktivně a napadat Gulliverskou rozehrávku. Toho ale využil Konečný, vyvezl míček až od své branky a zvýšil na 8:3. V 59. minutě se ještě hosté sympaticky pokoušeli o zkorigování skóre a to se jim 13 vteřin před koncem povedlo a upravili na konečných 8:4.

Obránci: Šmíd, Pollak, Havlíček, Zbořil, Vrtěl

Útočníci: Konečný, Pokorný, Dřevěný, Novák, Videman, Bouška, Vancl, Černoch, Liška, Malásek