V posledním zápase základní části porazil mužský A-tým silnou Telnici

V posledním utkání základní části Národní ligy východ šlo Gulliverům opravdu o hodně, měli sice výhodu domácího prostředí, ale soupeřem jim byla silná Telnice. Vítěz zápasu se mohl těšit na výběr soupeře pro play-off. Poražený tým pak jen mohl čekat, jaký tým pro play-off na něj zbude. Od úvodních vteřin utkání byli aktivnější domácí, snažili se kombinovat a tlačit se do šancí, odměnou jim bylo brzké vedení. Vancl se v 5. minutě probil přes střed hřiště, obloučkem prostrčil na Dřevěného a ten podstřelil hostujícího brankáře. Aktivita domácích pokračovala a svým pohybem si vynutili faul hostů. Přesilová hra trvala necelou minutu. Pokorný hledal křižnou přihrávkou přes brankoviště Dřevěného, k němu ale míček už nedoputoval, protože si ho hosté sami srazili do branky. V 10. minutě šli telničtí opět do čtyř, Gulliveři napodruhé přesilovou hru ale nevyužili. A když se ve slibné šanci neprosadili Liška a ani Novák, šlo se do šaten za stavu 2:0 pro domácí. Druhá část pokračovala tak, jak skončila první – aktivitou domácích. Ve 30. minutě šli hosté opět do oslabení, žel domácí s přesilovou hrou naložili stejně mizerně, jako s předchozí. Zhruba od poloviny zápasu převzali iniciativu hosté, po sérii několika slibných příležitostí udeřili ze standardní situace. S odpovědí mohl přispěchat Konečný, ale místo na vzdálené tyči netrefil a z podobného místa se netrefil ani Liška. Těsně před koncem druhé třetiny Šmíd vytvořil slušnou příležitost Liškovi, tomu se ale vsítit gól nepodařilo. Stav po druhé třetině 2:1 pro domácí. Hned na začátku 3. třetiny si šel za blokování hole sednout Vancl. Domácí se ubránili a hned po oslabení opět odskočili o 2 góly. Prosadil se navrátilec z trestu Vancl, přesně ke vzdálenější tyči po přiťuknutí od Šmída. Hosté o necelé 3 minuty později přispěchali s odpovědí z protiútoku a přesnou střelou k tyči opět dotáhli na rozdíl jednoho gólu. V 51. minutě přišla střela od poloviny a druhý nešťastný moment pro Telnici, nedorozumění v obraně, vyústilo ve druhou vlastní branku. Hosté se hnali za vyrovnáním a nabízeli Gulliverům prostor pro protiútoky. V jednom takovém se sám před hostující brankou ocitl Černoch, který byl telnickým hráčem faulován. Tento počin tak vedl k nařízení trestného střílení. To sám faulovaný neproměnil a Gulliveři nevyužili ani následnou početní výhodu. Šanci telnickým vrátit se na dostřel dal domácí Žůrek, který si šel na 2 minuty odpočinout za sekání. Opak byl pravdou, neuběhlo ani 30 vteřin a Videman ve vlastním oslabení zvýšil na 5:2 po nahrávce Házyho. Hosté šli okamžitě do šesti, ale ztratili míček a Konečný zvýšil už na 6:2. V 59. minutě ještě hostující Budík upravil na konečných 6:3. Gulliveři tak i napodruhé porazili Telnici a získali velmi důležité 3 body.

Obránci: Šmíd, Pollak, Havlíček, Zbořil, Vrtěl, Žůrek

Útočníci: Konečný, Pokorný, Dřevěný, Novák, Videman, Bouška, Vancl, Černoch, Liška, Malásek, Bílek