TRÉNINKY

Sokol Brno I

Přípravka a elévové (ročníky 2008 a mladší)

pondělí 15:00-16:15 (VOŠ Kounicova) – ročníky 2010-2013
pondělí 16:15-17:30 (VOŠ Kounicova) – ročníky 2010-2013
středa 15:00-16:30 (VOŠ Kounicova) – ročníky 2008-2010
čtvrtek 15:00-16:15 (VOŠ Kounicova) – ročníky 2010-2013
čtvrtek 16:15-17:30 (VOŠ Kounicova) – ročníky 2008-2010

Jiří Bořecký (+420 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Ligová přípravka a elévové (ročníky 2008-2011)

úterý 14:30-16:00 (tělocvična Sokol)
středa 14:30-16:00/16:30 (tělocvična Sokol)
čtvrtek 14:30-16:00 (tělocvična Sokol)

Jiří Bořecký (+420 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Neligoví žáci (ročníky 2003-2007)

úterý 16:00-17:30 (VOŠ Kounicova)
středa 17:00-18:30 (ZŠ Antonínská)

Jiří Bořecký (+420 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Ligoví mladší žáci (ročníky 2006-2007)

pondělí 15:00-17:00 (tělocvična Sokol)
středa 15:30-17:40 (tělocvična Sokol)
pátek 14:30-16:30 (hala Tesla Lesná)

Jiří Bořecký (+420 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Ligoví starší žáci (ročníky 2004-2005)

pondělí 17:00-18:30 (ovál Sokol / ZŠ Antonínská)
čtvrtek 16:30-18:15 (EZŠ Čejkovická)
pátek 15:30-17:30 (EZŠ Čejkovická)

Jiří Bořecký (+402 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Dorostenci A (ročníky 2002-2003)

úterý 17:30-19:00 (Sportovní Hala VUT)
středa 17:30-19:00 (Sportovní Hala VUT)
čtvrtek 19:00-20:30 (EZŠ Čejkovická)

Roman Janda (+402 775 966 042, janda@gulls.cz)
Jiří Bořecký (+402 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Junioři A (ročníky 2000-2001)

úterý 17:30-19:00 (Sportovní Hala VUT)
středa 19:00-20:30 (Sportovní Hala VUT)
pátek 16:30-18:00 (Sportovní Hala VUT)

Roman Janda (+402 775 966 042, janda@gulls.cz)
Jiří Bořecký (+402 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Dorostenci B a junioři B (ročníky 2000-2003)

pondělí 19:30-21:00 (tělocvična Sokol)
čtvrtek 20:30-22:00 (EZŠ Čejkovická)

Jiří Bořecký (+402 776 250 652, borecky@gulls.cz)

Muži A

pondělí 20:30-22:00 (Sportpoint Arena Lužánky)
středa 19:00-20:30 (Sportovní Hala VUT)
čtvrtek 19:00-20:30 (SH Maloměřice)

Jiří Bořecký (+402 776 250 652, borecky@gulls.cz)
Vítězslav Carda (+402 777 229 064, carda@gulls.cz)

Muži B

pondělí 20:45-22:15 (sportovní hala Sokola Brno I)
čtvrtek 20:30-22:00 (EZŠ Čejkovická)

Jan Hotárek (+420 728 838 957, hotarek@gulls.cz)

Muži C

pondělí 20:45-22:15 (sportovní hala Sokola Brno I)

Pavel Sláma (+420 777 674 992, slama@gulls.cz)


Líšeň

Začátečníci (ročníky 2007-2010)

pondělí 16:00 – 17:00 (Líšeň)
čtvrtek 17:00 – 18:00 (Líšeň)

Pokročilí (ročníky 2007-2010)

středa 16:00 – 17:00 (Líšeň)
pátek 16:00 – 17:00 (Líšeň)

Josef Bílek
(+420 608 913 083, bilek@gulls.cz)


Komín

Školka (od 4 let)

středa 15:40 – 16:40 (Bystrc)
čtvrtek 13:15 – 14:15 (Komín)

Přípravka (ročníky 2010-2012)

úterý 14:15 – 15:30 (Komín)
čtvrtek 14:15 – 15:30 (Komín)
pátek 18:00 – 19:15 (Komín)

Elévové (ročníky 2008-2009)

úterý 15:30 – 17:00 (Komín)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (Komín)
pátek 18:00 – 19:15 (Komín)

Robert Válek
(+420 608 700 442, valek@gulls.cz)


HALY

Sokol Brno I

VOŠ Kounicova

Tesla Lesná

ZŠ Antonínská

EZŠ Čejkovická

Sportovní Hala VUT

Sportpoint Arena Lužánky

Sportovní hala Maloměřice

Líšeň

Bystrc

Komín

ZŠ Pastviny