Sponzoring

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers už 20 let přináší florbalové sportovní vyžití dětem i dospělým od kategorie přípravek až po muže. Každým rokem se náš klub stává větším a úspěšnějším a každý rok navyšujeme počty svých členů, nyní na 380, z toho 300 dětí. Působíme nejen v centru Brna, ale také v městských částech Brno – Komín, Brno – Líšeň a Brno – Bystrc. Mládežnické kategorie hrají nejvyšší ligy a mužský tým má cíle postupovat do vyšších lig až ke konečnému cíli Superligy. S úspěchy a zvětšováním klubu ale také přicházejí větší nároky na organizační zajištění klubu a větší výdaje. Abychom byli zároveň s růstem klubu schopní zajišťovat jeho kvalitní fungování a vylepšovali činnosti s tím spojené, hledáme partnery, kteří nám pomohou s naším rozvojem.

Potřeby klubu jsou rozmanité a obnáší věci od těch menších jako zlepšení organizace domácích soutěžních utkání, propagaci, přes dopravu na venkovní utkání, nákup sportovních pomůcek, výrobu dresů a klubového oblečení, odměny pro specializované sportovní trenéry (kondiční trenéři, mentální koučové) a zdravotnické profese (maséři, fyzioterapeuti, doktoři), až po třeba někdy budoucí ambiciózní projekt řešení nedostatku sportovních hal výstavbou haly vlastní.

Se vším nám můžete pomoci jakoukoli formou, za tuto pomoc budeme rádi a budeme se těšit na naši budoucí spolupráci.

Aktuální nabídky na možnosti podpory našeho klubu naleznete níže. Neomezují se ale jen na tyto, pokud chcete pomoci s číkoli jiným, kontaktujte nás na carda@gulls.cz.

Děkujeme!

Aktuální možnosti

Vylepšení pořádání utkání

 1. Trika pro pořadatele
  • Cíl: sjednocení vzhledu pořadatelů našich domácích utkání a vylepšení jejich reprezentativnosti
  • Požadavek: výroba 24 ks šedých triček s potiskem (8 ks vel. S, 8 ks vel. M, 8 ks vel. L)
  • Předpokládané náklady: cca 5000 Kč
  • Profit: logo Vaší firmy/instituce na přední straně trika, banner v hale na utkáních a logo v programu k utkání
 2. Natáčení utkání
  • Cíl: vylepšení video sestřihů z utkání o záběry z druhé kamery na druhou půlku hřiště, tzn. zachycení všech gólů
  • Požadavek: pořídit ke stávající kameře (Sony CX 130) druhou kameru a stativ (minimální požadavky kamera – Full HD záznam, délka záznamu 1,5 h., výdrž baterie 1,5 h., ideálně širokoúhlý objektiv, stativ – tripod, výška cca 150 cm)
  • Předpokládané náklady: 0 – 20 000 Kč (starší nepoužívaná kamera jako dar, nová základní Full HD kamera, nová 4K kamera – dle uvážení a možností sponzora)
  • Profit: zmínka/logo Vaší firmy/instituce ve video sestřihu, banner v hale na utkáních a logo v programu k utkání

 3. Podpora fanklubu (bude založen do konce roku)

  • Cíl: vylepšení atmosféry na domácích utkáních
  • Požadavek: materiální podpora fanklubu Gullivers (tleskátka, bubny, sirény, transparenty, trubky, vlajky apod.)
  • Předpokládané náklady: 4000 Kč
  • Profit: logo Vaší firmy/instituce na fandících předmětech, banner v hale na utkáních a logo v programu k utkání

V případě zájmu nás kontaktujte na email carda@gulls.cz, tel. 777229064, nebo kontaktním formulářem níže.