Muži-A na úvod ligy vítězně

Mužský A-tým si na úvod sezóny poradil s Telnicí, nováčka národní ligy porazil 5:2. Po úvodní seznamovací pasáži, se Gulliveři ujali vedení po střele Maláska a asistujícího navrátilce do sestavy Černocha. O dvě minuty později bylo ještě veseleji, když po nahrávce Svobody zvýšil na 2:0 Bouška. Do konce první třetiny už branka nepadla a tak šli hosté do šaten s dvougólovým náskokem. Na začátku druhé části Telnice přidala a vyrovnala hru, ale ve 23. minutě zápasu zvýšil dalekonosnou střelou Bílek. Po drobném zaváhání ve středu hřiště přišlo snížení Telnice, ovšem hned vzápětí přišla odpověď opět z hole Petra Maláska a asistujícího Bajgara. Ve třetí třetině se hráči Gullivers vytratili z útočného pásma, ale poctivou obranou dokázali útoky soupeře odvrátit. V poslední třetině se oba týmy prosadili pouze jednou a tak mohou Gulliveři slavit vítězství 5:2.

Obránci: Bernát, Bílek, Havlíček,Pollak, Řihák, Šmíd

Útočníci: Bajgar, Bouška, Černoch, Dřevěný, Foret, Malásek, Pokorný, Svoboda, Vancl

Michal Šmíd

Patrik Pollak

Aleš Pokorný

Petr Malásek

Tomáš Foret

Florbalově z naší strany, především dopředu, více než rozpačité utkání. Postupem času jsme téměř nebyli na balónku a jenom díky zodpovědné obraně a výbornému výkonu brankáře jsme získali důležité 3 body. Jestli chceme i v dalších utkáních bodovat musíme předvést mnohem více. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji hodně úspěchu v dalších kolech.