Muži jednoznačně zvítězili nad H. Brodem

Gulliveři se letos poprvé představili v domácím prostředí a to hned vysokou výhrou. Cesta za ním byla snažší než se původně mohlo zdát. Soupeř z H. Brodu přijel pouze s 11 hráči do pole a trenérem, který zároveň hrál. Oproti loňské sezoně navíc s výrazně omlazeným kádrem, doplněným o chodovského brankáře Martina Frühbauera. Gulliverům se opět vydařil vstup do utkání, kdy hned ve 3. minutě rozvlnil síť domácí Bouška po asistenci kapitána Radka Dřevěného. Druhá Gulliverská lajna byla při chuti a hned ve svém druhém střídání opět udeřila z hole Vancla a asistujícího Dřevěného. V polovině první třetiny to již bylo 3:0 a opět se prosadila druhá útočná formace. Hosté se postupně osmělovali, ale k vážnějšímu ohrožení domácí brány v první třetině nedošlo. Druhá třetina moc florbalové krásy nenabídla a nenabídla ani góly. A to i přesto, že měli domácí výhodu přesilové hry 5 proti 3. Za vše hovoří počet střel, který se po druhé třetině zastavil na čísle 5:4 pro domácí. Ve třetí třetině šli hosté opět do 4 a Gulliveři dokázali soupeře potrestat. Premiérové bod si v A-týmu mužů připsal nekompromisní ranou obránce Lukáš Vrtěl za asistence parťáka z obrany Honzy Zbořila. Ke konci utkání hosté přidali a Chrást musel hájit svou premiérovou nulu v Národní lize několika výbornými zákroky. V 57. minutě se individuální akcí blýskl Lukáš Vancl, když se protáhl obranou soupeře a dokázal si elegantně poradit i s brankářem. Konečný stav byl tak 5:0 a 3 body zůstávají v Brně.

Obránci: Bernát, Veverka, Havlíček,Pollak, Vrtěl, Zbořil, Šmíd

Útočníci: Bajgar, Bouška, Dřevěný, Foret, Malásek, Pokorný, Svoboda, Vancl, Videman, Házy