Víkendové výsledky: Muži-A i Junioři bez bodu

Muži A
Národní liga 5. kolo
 
FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD    7:4    SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS
 

Gulliveři nezískali body ani v Náchodě a potřetí v řadě v Národní lize východ prohráli. V tabulce jim tak po 5. kole patří 7. příčka. Podrobný report ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

 

Náchod vs. Muži-A, Národní liga východ, 5. kolo

Junioři
KB liga Juniorů
 
VŠO FLORBAL CHODOV    9:5    SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS 
 
Junioři vstoupili do základní části KB ligy. Hned na úvod se střetli s velmi kvalitními celky Chodova a Black Angels. Gulliverům se v obou zápasech nepovedly zejména první třetiny. V prvním zápase, proti Chodovu, inkasovali v prvním dějství 5 gólů. Na začátku druhé části přidali chodovští gól na 6:0 a s Gullivery to nevypadalo dobře. Ovšem pak se hosté osmělili a od 34. minuty dávali gól za gólem. Na začátku třetí třetiny byl stav 6:5. Domácím se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek. Gulliveři dostali výhodu přesilové hry 5 na 3, kterou bohužel nevyužili. V závěrečném náporu a při hře bez brankáře opět inkasovali a prohráli 9:5. 

 

Roman Janda: „Potom, co jsme všechno nepředvedli v 1. třetině, jsme se dokázali vrátit do zápasu. Za rozhodující považuji naši nevyužitou, dlouhou přesilovku 5:3. Děkuji soupeři za zápas.“

BLACK ANGELS    7:5    SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS
 
Nedělní zápas s Black Angels měl bohužel pro hosty podobný průběh. V první třetině padala jedna branka za druhou a do šaten se šlo za stavu 5:2 pro Black Angels. Na začátku druhé třetiny se jednou prosadili domácí, ale hned v zápětí Gulliveři snížili na rozdíl dvou branek. Zhruba v polovině zápasu se opět prosadili brňané a stav byl 6:5 pro Black Angels. V poslední třetině se prosadili pouze domácí a konečný stav tak je 7:5 pro domácí. 

 

Roman Janda: „Je škoda, že pokračujeme v hrůzných prvních třetinách. Zatímco včera nefungovalo takticky nic, dnes ovlivnily první třetinu individuální chyby. O to víc to mrzí, když pak ve zbytku utkání ukážeme takhle dobré výkony. Doufám, že nováčkovská daň dneškem končí, už tak nás stála dost bodů. Díky mým hráčům za druhé a třetí třetiny tohoto víkendu a děkuji soupeři za krásné utkání.“

Dorostenci B
2. liga dorostenců
 
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers    7:1    K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno B    7:6    Sokol Brno I EMKOCase Gullivers