Muži prohráli i s Opavou

Muži chtěli ukončit sérii proher na domácím hřišti. V cestě za třemi body jim v sobotu večer stála silná Opava. Vstup do utkání  se domácím vůbec nepovedl, oslabení ještě Gulliveři přečkali bez úhony. Ovšem v 7. minutě přišla zblokovaná střela, dorážka a Opava vedla 0:1. Ve 13. minutě laxnost v obraně a vedení hostů o dva góly. A když se ze slibné šance neprosadil Dřevěný a po něm tutovou šanci neproměnil Konečný, šlo se do šaten za stavu 0:2. Na začátku druhé třetiny Opava využila přesilovou hru a rázem to bylo 0:3. O minutu později bylo ještě hůře, smolný gól a vedení hostů 0:4. Poté přebrali aktivitu domácí, jenomže tu utli opět hosté a jejich 5. gól. Domácí vystřídali brankáře, zamíchali sestavou a začali hrát odvážněji. Odměnou jim byla branka Radka Dřevěného po asistenci Aleše Pokorného. Domácí se nadechovali, ale v 40. minutě hosté potrestali chybu domácích z rychlého brejku. Na začátku třetí třetiny využil přesilovou hru Pokorný a když o 6 minut později překvapil Konečný hostujícího brankáře střelou na přední tyčku, bylo rázem skóre 3:6. Domácí vysunuli napadání a vytvářeli si jednu slibnou příležitost za druhou. Ke smůle Gulliverů se už dokázali prosadit pouze jednou a to při hře bez brankáře. Konečné skóre je tak 4:6 a Gulliveři protáhli sérii proher na 4 utkání.

Obránci: Šmíd, Pollak, Nechvátal, Žůrek, Bernát, Zbořil, Vrtěl

Útočníci: Pokorný, Foret, Liška, Konečný, Svoboda, Házy, Dřevěný, Bílek, Malásek