Dřevěný režíroval výhru nad Aligators

Muži v sobotu nastoupili k 7. kolu Národní ligy východ v Hodoníne proti domácím Aligators. Už tradičně vypjaté utkání plné tvrdých osobních soubojů a spousty vyloučení začali lépe Gulliveři , když se ve 3. minutě, po asistenci Dřevěného, prosadil Malásek. Odpověď Klobouků přišla v 6. minutě, kdy se od mantinelu ujala nenápadná střela. Reakce Gulliverů byla bleskurychlá, Dřevěný asistoval Černochovi a hosté šli opět do vedení. V 11. minutě první části našel Dřevěný opět Černocha a stav byl rázem 1:3.  Zbytek první části nic zásadního nenabídl a tak šli hosté do šaten s dvoubrankovým vedením. Ve 30. minutě zkompletoval Hattrick Černoch za asistence čtyřbodového Dřevěného. Hosté velmi dobře bránili a když se Alligators neprosadili ani při početní výhodě, byl stav po druhém dějství 1:4. Na začátku třetí třetiny šli hosté opět do čtyř, ale Klobouky na hostující obranu nevyzráli. Ve 44. minutě se po zmatcích v domácí obraně prosadil Svoboda po asistenci Bernáta. Na hřišti se následně přiostřilo, přibylo vyloučených a to na obou stranách. Gulliveři, stejně jako následně Klobouky, početní výhodu nevyužili. Na konci oslabení, získal míček Bílek a přihrál Konečnému, který se vracel z trestu. Ten už si s nabídnutou příležitostí věděl rady a zvýšil vedení Gulliverů. A když v 57. minutě, při početní výhodě, nekompromisní ranou zvýšil na 1:7 Žůrek, bylo o výsledku zápasu rozhodnuto.

Obránci: Šmíd, Žůrek, Nechvátal, Havlíček, Bernát, Pollak

Útočníci: Pokorný, Pleska, Konečný, Černoch, Malásek, Dřevěný, Řihák, Svoboda, Bílek