Gulliveři uzavřeli první polovinu ligy vítězstvím nad Bystřicí

V 11. kole Gulliveři hostili poslední tým Národní ligy východ Bystřici n. P.. Hned od začátku měli Gulliveři herní převahu, oproti tomu Bystřice hrozila hlavně z rychlých protiútoků. Hned ten první nevyužila a na druhé straně otevřel skóre Lukáš Vancl po nahrávce Aleše Pokorného. Obraz hry se neměnil, domácí aktivní, hosté po zisku míčku okamžitě do protiútoků. Druhý gól ale padl až v 17. minutě do dvoubrankového vedení odskočili domácí. V přesilové hře se po přihrávce Radka Dřevěného prosadil Adam Bouška. Druhá třetina vypadala podobně jako ta první, domácí více na míčku, hosté se snažili poctivě bránit. Ve 28. minutě si Černoch narazil se Žůrkem a rychlou kličkou zvýšil na 3:0. Ve 32. minutě našel křižnou přihrávkou Riger Konečného a domácí vedli o 4 branky. Ve 34. minutě se prosadil sváteční střelec Michal Šmíd po nahrávce Vancla a šťastném odrazu od mantinelu. Stav byl tak po druhé třetině 5:0 a zdálo se, že o výsledku utkání je rozhodnuto. Navíc hned na začátku třetí třetiny domácí opět využili početní výhodu a zvýšili už na 6:0. Střelou z dálky se prosadil Aleš Pokorný po přihrávce Radka Dřevěného. Ve 45. minutě se opět z dálky prosadili domácí, střela Havlíčka za asistence Lišky zaplula do branky. Ve třetí třetině už hosté působili odevzdaně a utkání se v podstatě dohrávalo. V 50. minutě to bylo už 8:0 po souhře Pokorného a nahrávajícího Vancla. Čestného úspěchu se hosté dočkali v 51. minutě, kdy po chybě v obraně Gulliverů, Bystřice vstřelila gól na 8:1. Na konečných 9:1 upravil Adam Konečný po přihrávce Černocha.

Obránci: Šmíd, Žůrek, Nechvátal, Havlíček, Bernát, Rigger

Útočníci: Pokorný, Vancl, Konečný, Bílek, Bouška, Dřevěný, Foret, Liška, Malásek, Černoch