Gulliveři týmově vydřeli vítězství nad H. Brodem

Gulliveři načali druhou polovinu základní části Národní ligy východ v H. Brodě. Domácí tým je na svém hřišti velmi silný a to potvrzoval hned od začátku. Ve 4. minutě šli domácí do vedení. Odpověď ale přišla velmi rychle, Patrik Pollak našel Adama Konečného a bylo to 1:1. Hra se přelévala ze strany na stranu a ve 14. minutě šli domácí opět do vedení. Hosté o 2 minuty později opět vyrovnali, když Havlíček našel Lišku. Více toho první třetina nenabídla. Začátek druhé třetiny se hostům nepovedl. Hned v první minutě šli domácí opět do vedení a vytvářeli si další šance. Pozadu nezůstali ani Gulliveři, rychle vyrovnat se jim ale nedařilo. Ve 30. minutě bylo ještě hůře, když domácí odskočili do dvoubrankového vedení. Hosté přidali, zamkli domácí v obranném pásmu a Adam Konečný za asistence Lukáše Vancla snížil na 4:3. O 3 minuty později se hosté dotáhli, Ondřej Liška přihrál Michalu Házymu a ten se nemýlil. Vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Ve 39. minutě šli domácí opět do vedení 5:4 a tento stav platil i na začátku třetí třetiny. Domácí byli aktivnější, hned z kraje třetiny postupně orazítkovali břevno i tyčku. Gulliveři tlak ustáli a ve 46. minutě Lukáš Vancl za asistence Adama Konečného vyrovnal. O 2 minuty později šli hosté poprvé v zápase do vedení. Hattrick zkompletoval Adam Konečný po přihrávce Lukáše Vancla. Domácí se hnali za vyrovnáním, hostující obrana ale odolala a tak si Gulliveři vezou velmi cenné 3 body z H. Brodu.

3+1

Jirka Bořecký: „V prvé řadě musím říct, že soupeř hrál velmi dobře. Dobře bránil a byl velmi efektivní v zakončení. My jsme se dlouho nemohli prosadit především v soubojích jeden na jednoho a až zlepšeným kolektivním výkonem ve třetí třetině jsme zápas dovedli do vítězného konce. Dnes to jsou tři body ze zlata!:-) Děkuji soupeři a rozhodčím a zdravím do Brna.“