Gulliveři porazili Kopřivnici po nájezdech, Konečný se podílel na všech gólech

Gulliveři ve 13. kole načali sérii několika těžkých utkání za sebou. Jako první hostili Vikingy z Kopřivnice, tým který se už od začátku ligy drží na předních místech. První vzájemné utkání skončilo prohrou 2:4 a tak měli Gulliveři soupeři co vracet. Domácí ovšem do utkání nevstoupili dobře, hned z kraje utkání si hosté vytvořili několik slibných příležitostí. Domácí obrana odolávala až do 6. minuty, kdy se hosté ujali vedení. Kopřivnice svou osobní hrou Gulliverům příliš nedovolovala, první střela na branku přišla od domácích až v 11. minutě. Gulliveři ale postupně přidávali na tempu a ve 20 minutě se po přihrávce Pokorného prosadil šťastným odrazem o hostujícího hráče Konečný. Druhá třetina byla z pohledu domácích mnohem lepší. Ve 30. minutě se podruhé v zápase prosadil Konečný po velmi sporném doražené vlastní střely.  Domácím vedení dlouho nevydrželo, hned za minutu se hosté dostali do přečíslení a vyrovnali na 2:2. Neuběhly ani 3 minuty a Konečný zazvonil na tyč kopřivnické branky, následně získal míček, posunul ho na “modrou” Nechvátalovi a ten nekompromisním příklepem strhl vedení na stranu Gulliverů. Domácí měli více ze hry, vytvářeli si slibné šance a ve 36. minutě zkompletoval hattrick výborně hrající Konečný po přihrávce Černocha. Domácí tak na konci druhého dějství vedli o dvě branky. Ale nebyli by to Gulliveři, kdyby si po sérii několika prohraných soubojů za vlastní brankou nenechali 13 vteřin před koncem druhé třetiny dát gól na 4:3. Ve třetí třetině Gulliveři pokračovali v aktivní hře, která vyústila faulem a první přesilovou hrou. Černoch si s Konečným několikrát vyměnil míček, druhý jmenovaný natáhl a poslal Gullivery opět do dvoubrankového vedení. To ale nevydrželo ani minutu, když se přesně trefili hosté a snížili na rozdíl jednoho gólu. V 57. minutě bylo ještě hůře, nedůraz v obraně, sporný souboj a hosté za pomoci teče dostali míček až do domácí branky. Posledních pár minut se dohrávalo a zápas tak spěl až do prodloužení. Gulliveři prodloužení začali v počtu 3 na 3, následně odvolali brankáře a vyzkoušeli si hru 4 na 3, na víc než jednu střelu se ale nezmohli. Hosté si vypracovali taky pouze jednu slibnou šanci, tou pohrdli a tak utkání dospělo až k samostatným nájezdům. V nich byli šťastnější domácí a díky proměněnému nájezdu Václava Černocha berou bod navíc.

Obránci: Šmíd, Žůrek, Nechvátal, Havlíček, Pollak

Útočníci: Pokorný, Vancl, Konečný, Bílek, Bouška, Dřevěný, Foret, Bajgar, Černoch