Muži-A porazili Třebíč v prodloužení, stále zůstávají na 5. místě

Základní část pomalu finišuje a boje o play-off, potažmo první čtyřku, jdou do finále. Ve 20. kole zavítali Gulliveři na půdu Snipers Třebíč, týmu bojujícího o jistotu účasti ve vyřazovací části. Mnohem aktivněji začali domácí. Ti si vytvořili slibnou šanci hned z prvního útoku, ta ale zůstala nevyužita. O chvilku později už ale šli domácí do vedení, sehrávka na půlku a střela od domácího obránce skončila až v brance. Třebíč si vytvářela další šance a byla více na míčku, ale ve 4. minutě Havlíček vystřelil, domácí brankář pouze vyrazil na stranu a Vrtěl se parádně trefil bekhendem ze vzduchu. V 7. minutě hostující Šmíd hasil šanci hostů a za sekání si šel odpočinout. Domácí ostřelovali hostující branku, ale Gulliverská obrana v čele s brankářem odolávala. Odolávala až do 8. minuty, kdy domácí sehráli krosem do prázdné branky a šli opět do vedení. V dalším průběhu první třetiny se obraz hry příliš neměnil. Domácí vyhrávali osobní souboje a vytvořili si několik dobrých příležitostí z nichž nebezpečně ohrožovali hostujícího brankáře. Skóre se už ale nezměnilo a tak první dějství skončilo 2:1 pro Třebíč.  Začátek druhé třetiny se Gulliverům opět nepovedl. Po chybné rozehrávce domácí využili přečíslení a odskočili o 2 branky. Ve 23. minutě faulovali domácí a hosté dostali příležitost snížit skóre. V početní výhodě Gulliveři nehráli špatně, ale Konečný nastřelil pouze brankovou konstrukci, Pokorný hledal před brankou Boušku, jehož střela byla zablokována a neujala se ani Žůrkova střelba. Gulliveři se každou minutu zlepšovali, přidali na střelbě a zaslouženě snížili. Ve 28. minutě prostřelil Vrtěl za asistence Nováka vše co mu stálo v cestě. Ve 30. minutě šli domácí opět do dvoubrankového vedení, když se střela z levé části odrazila od obránce mimo dosah brankáře a zapadla do pravého růžku. Gulliveři se ale nepoložili a v následné přesilové hře pálil přesně mezi nohy hostující Žůrek, který snížil na 4:3. Ve 36. minutě si za “nedovolené vrážení” šel opět odpočinout hostující Šmíd. Gulliveři sehráli oslabení mnohem lépe a udrželi se na dostřel Třebíči. Více se toho ve druhé části neudálo, stav tak byl 4:3 pro domácí.  Na začátku třetí třetiny nahodil Vancl míček na branku a Bouška z dorážky vyrovnal na 4:4. Ve 45. minutě se domácí Macálka hnal na brankáře, ale neuspěl. V závěrečných minutách byli aktivnější hosté, ale slibné příležitosti nedokázali využít. Do konce třetí třetiny už branka nepadla a tak se šlo do prodloužení. S ním mají Gulliveři bohaté zkušenosti, které využili a v 63. minutě se prosadil Házy po nahrávce od Nováka.

Obránci: Šmíd, Pollak, Havlíček, Žůrek, Vrtěl, Bernát

Útočníci: Konečný, Pokorný, Dřevěný, Novák, Videman, Bouška, Vancl, Házy, Malásek, Foret