Gulliveři nadělili Bystřici n. P. 19 branek a v poklidu si došli pro povinné vítězství

Ve 21. kole zavítali Gulliveři na hřiště Bystřice nad Pernštejnem. V dřívějších sezonách tradičně nevyzpytatelný a silný soupeř, letos  tomu bylo ovšem úplně jinak. Bystřice je v posledních zápasech zvyklá na dvouciferné příděly a nejinak tomu bylo i v sobotu. Uběhly 3 minuty a přečíslení dva na jednoho skončilo gólem, střílel Liška a nahrával Konečný. V 6. minutě zvýšil na 0:2 Pokorný po přihrávce Dřevěného. V 10. minutě se parádně trefil Bouška, když od mantinelu vymetl pavučinu ve vzdálenějším rožku domácí branky. Ve 14. minutě zvyšoval už na 0:4 Vrtěl po akci Házyho. V první části se domácí dostávali i k nebezpečným střelám. Z nenápadné akce dokázali v 17. minutě snížit. Více toho první třetina nenabídla. Ve druhé části byl na hřišti pouze jeden tým a to hostující. V rozmezí 15 minut se postupně trefili Bouška a Videman. V 28. minutě zkompletoval Bouška hattrick a ve 30. minutě načal druhý, když zvýšil už na 1:8. Další góly přidali Liška, Zbořil a Videman. Stav po druhé třetině 1:11. Ve třetí části přidali branky Házy, Pokorný Vrtěl a Vancl. O druhý hattrick v zápase se postaral Liška. Na 1:17 zvýšil sváteční střelec Nechvátal a v 58. minutě se do listiny střelců zapsal i kapitán Dřevěný. O 3. Gulliverský hattrick se postaral obránce Vrtěl a upravil tak skóre na konečných 1:19.

Obránci: Šmíd, Pollak, Havlíček, Žůrek, Vrtěl, Nechvátal

Útočníci: Konečný, Pokorný, Dřevěný, Novák, Videman, Bouška, Vancl, Házy, Malásek, Bílek, Liška