Preview: Gulliveři přivítají našlápnuté Kladno

V sobotu čeká Gullivery na VUT asi největší výzva, před jakou dosud v soutěžním zápase 1. ligy stanuli. Do Brna totiž přijedou Kanonýři z Kladna, kteří před sezónou výrazně posílili a lační po postupu mezi elitu. Bude to tedy střet týmu, který chce být jednoznačně superligovým, proti nováčkovi soutěže, který si ale vůbec nevede špatně.

Gulliverům vyšel parádně vstup do sezóny, kdy ze tří zápasů brali všech 9 bodů. Koncem září pak následovala smolná prohra s pražským Startem a minulý týden neúspěch v Karlových Varech, které se taktéž řadí k favoritům soutěže. Avšak Gulliveři nedali kůži lacino a dokázali si, že hrát se dá s kýmkoliv. Suma sumárum, tři výhry a dvě prohry znamenají pro Gulls stále velice solidní 6. místo v tabulce.

To Kladno je v popředí na druhém místě. I přes to, že v sobotu přijede kádr vedený Janem Pazderou, který v předloňské sezóně dovedl Boleslav k titulu, s hráči jako Filip Ullmann, čtyřnásobný mistr ČR s Tatranem, či Joel Ahlin, hráč, který hrál švédskou SSL, nejlepší soutěž světa. I oni jsou však jen lidmi. Vizitkou toho budiž prohra Kladna v Českých Budějovicích, které Gulliveři v prvním kole porazili.

Papírový favorit je jasný, ale Gulliveři nemají absolutně co ztratit a navíc, je to jen sport a v tom se může stát opravdu cokoliv.

Buďte u toho. Zítra v 18:30 na VUT!!!