V pátek do Prahy, v neděli doma Karlovy Vary

Gulliveři mají před sebou náročný víkend. Vánoce se sice blíží a leckdo už peče cukroví nebo aspoň říká, jak ho bude péct, ale 1. liga nepolevuje a do Vánoc naservíruje ještě tři kola.

Hodně důležitý souboj odehrají Gulls zítra v pražských Kunraticích, kde je přivítá Start98. Na ten Gulliveři z desáté pozice ztrácí pouhé dva body. Pražský soupeř je přitom v tabulce sedmý, což krásně ilustruje, jak nadupaný prostředek tabulky je. Zespoda se navíc do první desítky tlačí České Budějovice, které sice ztrácí 4 body, ale jak se říká, ani milion nemusí být dost. V Praze tak půjde opravdu o hodně. Utkání začíná v 19:45.

V neděli pak budou hrát Gulliveři v roce 2019 naposled doma. Do Brna přijedou Karlovy Vary, vedoucí celek tabulky, který dává v průběhu soutěže jasně najevo, že ji nevede náhodou a že to s postupem do Superligy myslí vážně. Gulls však zatím v domácích utkáních nedali nikdy kůži lacino. Dokladem toho budiž souboje s Kladnem či Ústím. Přijďte tedy vytvořit bouřlivou kulisu na Vánoční utkání a podpořit Gullivery v jejich snaze obrat o body velkého favorita.

V neděli začínáme netradičně už v 16:00. Následně v 19 hodin navíc přivítají naši junioři v brněnském derby Bulldoky!!!