Zítra začíná Brno Open Game

Po vynucené pauze způsobené pandemií koronaviru se florbal konečně vrací zpátky a to se vším všudy. První opravdu velkou akcí bude pro Gullivery mládežnický turnaj Brno Open Game, který se oproti původním plánům (přesun na konec prosince) uskuteční v původním červnovém termínu.

Gulliveři posílají do všech kategorií napříč chlapeckou částí turnaje celkem devět týmů, které se ve skupinách utkají s celkem 47 soupeři. Dvojí zastoupení budou mít na turnaji elévové, mladší a starší žáci.

Celý turnaj začíná už ve čtvrtek 18. června dopoledne, přičemž právě ve čtvrtek a následně i pátek se odehrají základní skupiny, v sobotu dopoledne pak začínají první kola play-off. Celý turnaj bude gradovat v neděli, kdy jsou v itineráři narýsovány finálové boje o medaile.

Jak už jsme psali v úvodu…celý turnaj se měl z důvodu pandemie koronaviru původně konat koncem prosince 2020, uvolňování vládních opatření však pořadatelům rozvázalo ruce a turnaj, byť trochu narychlo, byl nakonec přesunut do původního termínu. To samozřejmě znamená, že celá akce bude ovlivněna opatřeními, které zůstaly v platnosti. Do všech hal není vstup omezen, je ovšem třeba dbát na to, že všichni přítomní na halách kromě hráčů budou muset nosit roušku a dodržovat bezpečné rozestupy. Při vstupu do hal bude přítomna dezinfekce. Důležité je, aby rodiče při jakémkoliv podezření na jakékoliv virové onemocnění nechali své dítě doma a na turnaj ho neposílali!