Spouštíme Gullivers Shop!!!

Po letech oficiálně odděleného fungování zaniká samostatná značka florbalového obchodu Flobr. Projekt florbalového obchodu bude od sezóny 2020/21 oficiálně brandem Gulliverů a rozšíří tak portfolio výhod, který klub může svým členům poskytnout.

Celý koncept se více posune směrem k klubovým členům. Daleko jasněji budou například definovány slevy na florbalové vybavení a podstatně větší význam bude mít klubové oblečení a reprezentace Gulliverů jako takových.

Prostor obchodu prošel přes léto poměrně značnou rekonstrukcí a bude se co nejblíže snažit působit jako gulliverské místo, které rozšíří už tak značné zázemí našeho klubu v areálu Sokola Brno I.

Pod křídla Gullivers Shopu se stěhuje i e-shop Flobr, který i nadále bude poskytovat možnost nákupu florbalového vybavení online. Zde je největší změnou a přínosem pro členy klubu zahrnutí klubového merche do nabídky e-shopu a tedy jeho kupování i přes internet s možností jak osobního vyzvednutí, tak využití přepravních služeb. Eshop Gullivers Shopu najdete na adrese shop.gulls.cz

Lehkou úpravou projde i otevírací doba, která bude více přizpůsobena florbalovým tréninkům našich družstev, a to konkrétně od 13 do 18 hodin každý všední den.

Tato rekonstrukce má za cíl především dát členům klubu možnost nákupu florbalového vybavení levněji než v normálních florbalových obchodech a vytvořit tak pevné zázemí pro jejich florbalový vývoj. Gullivers Shop bude samozřejmě otevřen i pro veškerou veřejnost.