Sezóna začíná. Gullivery hned na úvod čeká brněnské derby!

Je to tady! Gulliveři v neděli vstoupí do nové sezóny 1. ligy mužů. Bude to po pěti a půl měsících poprvé, kdy se dres s naším logem objeví na palubovce v soutěžním utkání. A nebude to ledajaké utkání, nýbrž derby pro brněnským Bulldogs.

Dějištěm této bitvy bude koloseum MSH Vodova. Gulliveři mají přitom svým psím rivalům co vracet, jelikož s nimi v loňské sezóně v obou případech prohráli. Bulldoci navíc letos opět vyhlašují útok na postup do Superligy, tudíž rozhodně nebudou chtít do sezóny vstoupit levou nohou a ztratit body. Pro Gullivery by naopak úspěšný zářez znamenal snad až vytoužený start ročníku, ve kterém už rozhodně nechtějí hrát o záchranu. Celá sezóna pak začíná, jako i celá řada jiných sportů, s velkými otazníky ohledně aktuální situace, nicméně sám Český florbal ve středu na tiskové konferenci deklaroval, že bude maximální snaha sezónu dohrát kompletní.

Do prvního utkání vstoupí Gulliveři v téměř nezměněném kádru oproti loňsku. Novicem v sestavě je Jakub Matula, který přišel z Hornets Brno a dále i Lukáš Dvořák s Kryštofem Indruchem, kteří přišli z juniorů. V gulliverském dresu už naopak neuvidíme Jana Kvapila a Michala Házyho, kteří ukončili, respektive přerušili kariéru.

Utkání začíná v neděli v 17 hodin na MSH Vodova! S sebou si nezapomeňte roušku, která je při překročení 100 diváků povinná.