Konečně doma! Gulliveři přivítají Start98.

V sobotu pokračuje ve své krasojízdě 1. liga mužů. Gulliveři se poprvé po téměř půl roce představí na domácím hřišti pod Palackého vrchem v hale VUT. V rámci druhého kola druhé nejvyšší soutěže přijede do Brna pražský celek Start98. Na ten ostatně Gulliveři nemají valné vzpomínky, když loni nejprve doma ztratili body způsobem vskutku smutným, načež ve druhém měření sil v Praze byli v neuvěřitelné přestřelce o pár gólů kratší. I díky těmto neúspěchům tak Gulls loni do play-off nepostoupili, což by letos rozhodně chtěli napravit.

Napravovat je ale i něco jiného. První kolo, prohra 2:11 v brněnském derby. Místo dobrého vstupu do sezóny totální výbuch. Utkání se Startem je tak ideální příležitostí pro spravení nálady, navíc v domácím prostředí. Na utkání je pro všechny diváky vstup bez omezení, jen musíme všechny poprosit, aby si s sebou na halu vzali roušky!

Jinak soupeř Gulliverů pro druhé kolo, pražský Start taktéž nezahájil sezónu vítězně, a to když v Havířově proti Torpedu padl poměrem 8:10. Mladá sestava pražského celku doznala relativně velkých změn. Hlavním důvodem je nadklubová spolupráce se superligovým Chodovem a Traverzou, která hraje Národní ligu. Naopak Gulliveři jsou oproti loňsku v téměř totožné sestavě.

Utkání začíná v sobotu v 18:30. Ještě před muži budou na VUT hrát junioři proti Bulldogs Brno. Jejich utkání začíná v 15:30.