Buď anebo. Juniory čeká klíčový víkend.

Před našimi juniory leží rozhodující víkend jejich kvalifikačního zápolení. Po 4 utkání z 6 mají naši mladíci na kontě 8 bodů za tři vítězství (z toho jedno v prodloužení).

Po úvodní porážce od brněnských Bulldogs se Gulliveři zvedli a všechny zbývající utkání dokázali vyhrát. I proto jsou nyní na dosah postupu mezi 12 nejlepších týmů republiky, což by pro tým s novým trenérem Adamem Bouškou v zádech byl úspěch jako hrom.

V kvalifikační skupině G, ve které jsou soupeři Gulliverů brněnští Bulldoci s Hattrickem a otrokovičtí Pantheři, leží karty před posledním víkendem rozdány celkem jasně. Skupinu vede o bod před Gullivery Hattrick, 4 body mají Bulldoci a na chvostu jsou se 3 body Otrokovice. V případě dvou vítězství mají Gulliveři jistý postup z prvního místa a nemusí se ohlížet na ostatní výsledky. V případě jednoho vítězství budou mít Gulls jistotu druhého místa a tedy postupu do baráže. K tomu jim může stačit i prohra Bulldoků v jednom z jejich víkendových střetnutí.

Tento závěrečný boj začnou naši hoši v sobotu na domácí půdě proti Otrokovicím, které venku porazili před dvěma týdny 6:4. Poté v neděli přijde na řadu vyvrcholení kvalifikační skupiny a souboj s Hattrickem na půdě v Maloměřicích, který může být přímým soubojem o první místo!

Přijďte podpořit naše juniory!!! V sobotu s Otrokovicemi hrají v 17 hodin na VUT před utkání mužů proti Českým Budějovicím, v neděli pak opět v 17 hodin v Maloměřicích.