Naposled s diváky. Gulliveři přivítají silné Ústí

V sobotu se Gulliveři po týdnu opět představí doma. V rámci 6. Kola druhé nejvyšší soutěže přivítají na VUT celek Ústí nad Labem, který momentálně okupuje první příčku v tabulce, zatímco Gulls jsou třetí.

Po třech výhrách v řadě Gulliveři v posledním kole prohráli 3:7 na Kladně, i tak se dá ale začátek sezóny považovat za celkem povedený. Utkání proti Ústí bude pak první těžkou prověrkou na domácím hřišti. Mladý tým ze severu Čech, který je mimochodem ještě mladší než ten gulliverský, ligu rozhodně nevede náhodou. Už v prvním kole dokázal zvítězit na hřišti loňského severéna Karlových Varů a jediný bod ztratil proti Znojmu, které porazil až v prodloužení. Ústí bodově táhne především teprve devatenáctiletý juniorský mistr světa Dominik Beneš, který ale rozhodně není jediným nebezpečím z protivníkova tábora.

Gulliveři mají o utkání méně než Ústí, na rozdíl od něj navíc zatím v těžkých utkáních vždy tahali za kratší konec a ani výsledkově se jim tyto zápasy nepovedly. Gulls se mohou spolehnout na svoji elitní formaci, z níž je Jakub Matula nejlépe bodujícím hráčem týmu. V posledním utkání na Kladně o sobě ale dala vědět i třetí lajna s dvougólovým Martinem Ulmanem.

Sobotní utkání pak bude minimálně na další dva týdny posledním s diváckou návštěvou. Organizovaný sport, a tedy i florbal, naštěstí dostal výjimku a může pokračovat.

Utkání začíná klasicky na VUT v sobotu v 18:30, tak nás přijďte podpořit!!!