Než se stáhne opona. Gulliveři pojedou do Chomutova.

V sobotu se Gulliveři vydají do Chomutova. V této těžké době půjde vzhledem k vládním nařízením na nějakou dobu o poslední možnost sehrát soutěžní utkání, od pondělí jsou totiž všechny sportovní soutěže minimálně na dva týdny přerušeny.

Ruku v ruce se zatahujícími se mračny a sílícím větrem čeká Gullivery nejdelší výjezd dosavadní sezóny. V Chomutově budou chtít Gulls navázat na dobrý výkon proti Ústí, proti kterému odehráli slušný part a to snění kalí jen výsledek 1:7. Oproti Gulliverům Chomutov své posední utkání dokázal vyhrát, a to když na svatého Václava doma porazil Jaroměř.

Severočeský tým ale v 1. lize patří k nejvíce koronavirem a jeho okolnostmi postiženým celkům, o čemž svědčí už to, že Chomutov stihl odehrát jen 3 utkání z 6. Na to se samozřejmě nabalují i nepřesvědčivé výsledky, ať už domácí prohra se Slovanem Havířov v prodloužení nebo venkovní prohra se severomoravskou Letkou, která je nováčkem soutěže.

Predikovat se tedy nedá vůbec nic. Gulliverům by se vzhledem k vyrovnanosti středu tabulky hodil každý bod, domácí však nemůžou mluvit jinak. Zároveň se sport dostal do situace, kdy je daleko důležitější, aby se sezóna po vynucené pauze opět rozjela, tudíž už teď sobotní výsledek kalí něco většího.

Utkání 7. kola v Chomutově začíná v sobotu v 16 hodin.