Necelé dva týdny a dost. Venkovní tréninky kvůli opatřením končí.

Druhým týdnem směl sportovní svět u nás trénovat pouze venku a vnitřní sportoviště mu byla zapovězena. Po týdnu, kdy se smělo trénovat v maximálním počtu 20 hráčů, přišlo snížení maximálního počtu na 6 včetně trenéra. Ani to však nezabránilo v pokračování činnosti na venkovním areálu Sokola Brno I, kdy byli hráči rozděleni do malých skupin, aby všechna opatření bylo možné považovat za splněná.

Bohužel katovi ze špalku nakonec sport neutekl a tak je od čtvrtka 22. října společná tréninková činnost v podstatě nereálná, jelikož nová opatření umožňují setkávání pouze dvou lidí. Ruku v ruce s tím se Sokol Brno I jako takový rozhodl kompletně uzavřít i venkovní sportoviště.

Znamená to, že od příštího týdne přecházíme na online formu trénování, kterou jsme si v určité míře vyzkoušeli už na jaře. O všem budou jednotlivé kategorie informovat sami trenéři pomocí členské sekce, aktuálně probíhá detailní příprava podoby tréninků.

Opatření jsou vyhlášená do 3. listopadu, nicméně je víc než pravděpodobné, že tyto těžké časy potrvají déle. Nezbývá, než zůstat pozitivní a těšit se, že zase jednou budeme moct dělat, co nás baví.