Gulliveři darovali krev

Ve čtvrtek 25. března navštívili Gulliveři Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, aby ve zdejším odběrovém centru darovali krev a pomohli dobré věci. Akce se zúčastnilo 11 členů oddílu, od hráčů A-týmu až po samotné vedení klubu. Zároveň se tak Gulls přidali do iniciativy České obce sokolské Sokolská kapka krve.

“Když jsme se dozvěděli o výzvě Sokolská kapka krve, určitě jsme se chtěli zapojit a krev darovat. Jedná se o záslužnou činnost a potřebnou věc, která je zcela v souladu s kloubovými hodnotami,” řekl generální manažer Gulliverů Vítězslav Carda. “Vzhledem k době, kdy nemusíme tolik řešit zásah odběru do tréninkového procesu, nebyl problém vyslat na darování hráče A týmu, kteří rádi přispěli,” dodal. Pro některé Gullivery nebylo darování krve nic nového, pro jiné šlo naopak o novou zkušenost.

“Byl bych rád, kdybychom inspirovali i ostatní členy oddílu nebo veřejnost a někdo další se přidal. Musím také pochválit a poděkovat Odběrovému centru FNUSA za velmi vstřícný přístup a celý průběh odběrů,” uzavřel GM Gulliverů.

Celou fotogalerii z odběru krve naleznete na našem Flickru!