Zítra začíná mládežnický Open Game!

Na jaře v době největšího uzavření a v podstatě nulové sportovní aktivity by to řekl jen málokdo, ale okolnosti tomu (naštěstí) chtěly jinak a tak se i letos koná mládežnický turnaj Brno Open Game, který začíná již zítra!

Jako každý rok, i letos budou mít Gulliveři na turnaji početné zastoupení. Letos je to konkrétně 10 týmů od přípravky až po juniory. Nejpočetnější zastoupení mají Gulls v kategorii elévů, do které, jakožto obhájci stříbra, posílají hned tři týmy! Po dvou týmech pak mají mladší a starší žáci. Celkem tak do bojů vstoupí 142 hráčů s logem Gullivers na hrudi v zádech se 14 trenéry.

Turnaj začíná úderem zítřejšího poledne na halách po celém Brně, přičemž čtvrtek a pátek připadají na boje v základních skupinách. Výjimkou je přípravka, která zakončí skupinu až v sobotu před obědem.

Díky uvolnění vládních restrikcí nakonec smějí do hal i diváci. Podmínkou pro vstup do haly je uplynutí 22 dní od první dávky očkování, nebo negativní test. Je taktéž nutné mít po dobu pobytu v hale nasazenou chirurgickou roušku nebo respirátor. Stejné podmínky samozřejmě platí i pro samotné hráče a trenéry.