Gulliveři vstupují do Czech Open.

Leckdo si při pomyšlení na Prahu vybaví slova písně “Praha už volá, Praha už volá” a pomateného Otíka s jeho stylovými sluchátky, bloudíc labyrintem hlavního města. A právě Praha stověžatá opět hostí florbalový turnaj Czech Open, jednu z největších florbalových akcí na světě.

Z toho důvodu budou mít Gulliveři jiné myšlenky, než chtít po sekretářce suchý rohlík. I Gulls se totiž po roční odmlce pražského turnaje účastní a jakožto účastník 1. ligy opět nastupují v kategorii Muži PRO, ve které jsou týmy pouze z nejvyšších celostátních soutěží vyjímaje Superligu, případně zahraniční týmy.

Právě na týmy ze zahraničí za normálních okolností Czech Open cílí, vzhledem k situaci a cestovním restrikcím si však turnaj musí vystačit s převážně českými týmy. I proto je v kategorii PRO ve velkém zastoupena Národní liga, což dříve opravdu nebývalo zvykem.

Gulliveři byli nalosováni do skupiny B, ve které se postupně střetnou s Butchis, Panthers Praha, lotyšskými FBC SAC, Plzní a Karlovými Vary. Celá základní skupina se odehraje na nové hale v pražských Řepích.

Nejen o Czech Open jsme rozebírali s Danielem Chrástem a Ondřejem Bílkem v poslední epizodě našeho podcastu – Hraní nám chybělo. Ondřej Bílek a Daniel Chrást v podcastu!