Gulliveři přivítají Kanonýry Kladno

Sezóna kvapí vpřed a Gulliveři kvapí s ní. V rámci již třetího kola 1. ligy mužů přijede v neděli do Brna celek Kanonýrů Kladno, který se řadí mezi favority soutěže a sám se nebojí mluvit o ataku na postup.

Už v neděli vyběhnou Gulliveři ke svému třetímu utkání v sezóně a jejich protivník bude z kategorie nejtěžších. Na brněnské VUT totiž přijedou Kanonýři Kladno, kteří se nebojí nahlas prohlašovat útok na postup do Superligy. K dosažení tohoto cíle si před sezónou do kádru přivedli mistry Superligy z Tomáše Chorusta a Aleš Höffera z Mladé Boleslavi, či Ondřeje Papouška, juniorského mistra světa ze srpnového MS v Brně.

Oproti Gulliverům mají Kanonýři na kontě o utkání méně, protože jejich střetnutí 1. kola s Chomutovem bylo přeloženo na říjen. Ve druhém kole, které bylo pro Kanonýry vstupem do sezóny, pak celek Jana Pazdery doma udolal Jaroměř poměrem 5:4. To Gulliveři už kromě výhry ochutnali i pocit prohry, když minulý víkend vyhořeli v brněnském derby proti Bulldokům.

Doposud odehráli oba celky celkem tři vzájemná utkání, z nichž vždy jako vítězové vzešel celek Kladna. První střetem byl na podzim 2019 zápas v Brně, kde Gulliveři Kanonýry obrali o bod a kapitulovali až v prodloužení. Následné dvě utkání ve středočeském městě už měli jednoznačnější průběh a skončili 10:3 a 7:3 ve prospěch Kanonýrů.

Utkání začíná v neděli klasicky v 17:30 na hale VUT. Pokud vyrazíte osobně podpořit Gullivery, nezapomeňte si s sebou vzít potvrzení o bezinfekčnosti v podobě očkování nebo platného testu. Těšit se můžete na bufet, či doprovodný program.

Střetnutí Gulliverů s Kladnem můžete i online, a to jak na videu zde, tak i formou psaného online přenosu zde.