Gullivery čeká zápas proti Karlovým Varům

Sezóna hraje kvapík a Gullivery čeká již 9. utkání v jejím letošním průběhu. V rámci 9. kola do Brna přijede tým Karlových Varů a budeme se opakovat, ale i ten svými ambicemi míří na postup do Superligy.

Bude to tak již třetí domácí utkání Gulls v sezóně, ve kterém se na VUT postaví jednomu z favoritů celé soutěže. Po celcích Kladna a Ústí to tentokrát bude tým ze samotného konce republiky, kde je voda minerální a hotely po dobu filmového festivalu enormně drahé, že je slovo enormně vlastně málo.

Karlovy Vary se v tabulce drží na třetím místě v závěsu za vedoucími Bulldoky a florbalisty Ústí. Za 8 kol nasbírali hráči z města lázeňských oplatků 6 výher a utrpěli dvě prohry, a to hned v prvním kole doma s Ústím a pak překvapivě i na hřišti Letky, kde minulý víkend prohráli i Gulliveři.

To Gulls jsou s vyrovnanou bilancí 4 výhry a 4 prohry ve středu tabulky na 6. místě, což jim nechává relativní klid po nohama, když je skupina týmů na chvostu tabulky již solidně odskočená. Na druhou stranu teď Gulls nečeká zrovna jednoduchý los, kdy po Karlových varech postupně vyzvou Znojmo, Chomutov a Jaroměř, takže každé získané body se budou počítat.

Utkání se hraje klasicky na VUT v sobotu o půl sedmé večerní. Pro ty z vás, kteří nedorazí podpořit Gullivery přímo na halu je samozřejmě nachystán psaný i video online přenos.
Psaný online přenos najdete zde.
Video online přenos najdete zde.