Gulliveři vyrazí do Jaroměře

Po nedělní domácí prohře s Chomutovem vyrazí Gulliveři v sobotu na východ Čech, kde je po sérii čtyř nezdarů v řadě čeká nepříjemný boj na půdě Jaroměře.

O hřišti v Jaroměři by se s klidem dalo říct, že tam týmům pšenka nekvete. V letošní sezóně se sice celek Jaroměře v porovnání s ročníky předchozími drží skromnějších poměrů, nicméně stále platí za tým, od kterého se body lehce nevozí. V porovnání s fotbalovým světem by se Jaroměř dala označit za legendární Stoke City, kde to vždycky i ty nejlepší týmy nedostaly zadarmo.

Gulliveři se budou snažit prolomit čtyřzápasovou šňůru bez výhry, která započala venkovní prohrou v prodloužení na Letce a pokračovala zápasy s Karlovými Vary, ve Znojmě a doma s Chomutovem. I přesto se však Gulls nacházejí na pozici zaručující play-off. Konkrétně jde o dělené 8. místem, které Gulliveři sdílí s Letkou.

To sobotní soupeř Gulls se v chladných vodách 1. ligy tísní o něco hloub. Jaroměř je se 7 body na 11. příčce a vévodí tak skupině týmů, které momentálně na postup do vyřazovacích bojů pomýšlet nemohou. A byť své poslední utkání Jaroměř vyhrála, stále to není ta stejná písnička, kterou si Východočeši broukali v posledních dvou ročnících.

Utkání na půdě Jaroměře začíná v sobotu v 19 hodin a sledovat jej můžete klasicky online.
Psaný online přenos zde.
Video přenos zde.