Gulliveři míří do Kladna, kde se postaví Kanonýrům.

Druhá polovina sezóny už kvapíkem letí vpřed, jako by v pozadí stála tajemná dáma s bičíkem a poháněla ji slovy “Presto, presto!” Gulliveři v rámci 15. kola zamíří do Kladna, kde vyzvou v sobotu od 18 hodin Kanonýry.

Ti stále platí za jednoho z favoritů na postup do Superligy, byť se jim v aktuální sezóně na jejich poměry nedaří dle představ a v tabulce jim patří “až” šesté místo právě před Gulls. Nevalný start do sezóny odnesl krkem trenér a sportovní manažer Kanonýrů, Jan Pazdera, se kterým kladenský klub ukončil spolupráci a na jeho místo u A-týmu nastoupil Martin Hovořák, kterého klub z města Jaromíra Jágra vytáhl od týmu juniorů.

To na lavičce Gulls je vše při starém. Gulliveři okupují 7. místo tabulky a zatím se nemusí zaobírat sestupovými starostmi. Poslední utkání Gulliveři zvládli a z Petrovic odvezli tři body za výhru 9:3, středeční sváteční derby pak muselo být kvůli výskytu nákazy v kádru Bulldoků odloženo.

V předešlém vzájemném utkání obou celků to pak byli Gulliveři, kteří mohli po zápase zvolávat “Sláva!” Na VUT totiž v rámci 3. kola dokázali družinu tehdy ještě Jana Pazdery udolat 4:2. V Kladně to však bude ještě o něco silnější šálek kávy, protože Kanonýři rozhodně nejsou zvyklí své domácí body rozdávat jak pan premiér v demisi koblihy.

Jak jsme uvedli na začátku článku, utkání na Kladně začíná v sobotu v 18 hodin a sledovat ho můžete online.
Textový online přenos zde.
Video přenos zde.