Po měsíci doma. Gulliveři vyzvou pražský Start98

Éterem aktuální doby sice necharakterizují zrovna slova písně “Sladké mámení,” nicméně alespoň malou útěchou může být, že se Gulliveři po necelém měsíci konečně představí na domácím hřišti. Svědkem tohoto momentu bude celek Startu 98, který je pro Gulls zaroveň sousedem v tabulce.

Tým z Kunratic je s 15 odehranými zápasy na 7 příčce a potvrzuje tak pozici, na které se nacházel i v předchozích sezónách. V zádech budou mít hosté navíc vysoké vítězství 13:4 proti Jaroměři z posledního kola. Pražský tým je členem tzv. Floorball group, kterou tvoří spolu s Chodovem a Traverzou Mukařov. Díky tomu je pohled na soupisku Startu protkaný kolonkami “střídavý start,” ať tím či druhým směrem. To má za následek, že mnoho hráčů v kádru kunratického celku má zkušenosti se Superligou či nejvyšší soutěží juniorů v dresu Chodova.

Gulliveři jsou v tabulce hned za Startem, když na něj ztrácí 3 body a díky odloženému derby mají zápas k dobru. V sobotu tak mohou srovnat účty. Navíc je k tomu důvod, jelikož první letošní střetnutí ovládl v září na pražské půdě Start vysoko poměrem 12:7.

Utkání začíná v sobotu na VUT netradičně až v 19 hodin. Na utkání budou podle aktuálních opatření vpuštění pouze diváci s platným dokladem o dokončeném očkování proti covidu či o prodělání nemoci. Platí samozřejmě i vytyčené výjimky – děti do 12 let, lidé se započatým očkováním, kteří mají PCR test.
Vzhledem k rychle měnící se situaci však může dojít ke změně opatření. O případných změnách vás budeme informovat prostřednictvím našich sociálních sítí.

Zápas můžete sledovat i online.
Psaný online přenos zde.