Patnáct akcí, jen jeden vítěz. Sezóna je u konce a tak je nyní čas vybrat, který ze vstřelených gólů byl ten nejhezčí.

#1 David Novák

V prvním utkání sezóny se míček rozhodl, že si poskočí. Na to však domácí útočník s číslem 71 nedbal a uklidil ho baseballovým způsobem do brány.

#2 Arnošt Nechvátal

Říká se, že když dá Arnošt Nechvátal gól, tak to stojí za to. V případě tohoto gólu tomu není jinak. Sólo přes 4/6 hřiště a neskutečná rána bekendem.

#3 Václav Černoch

První utkání sezóny bylo na krásné góly bohaté. Dalším fragmentem je totiž Vašek Černoch a jeho pouť skrz celé hřiště až za oslavným tanečkem.

#4 Jan Zbořil & Martin Ulman

Utkání se Startem v nás vyvolává spíš dojem smutku, nicméně akce Jana Zbořila, jež nachystal gól Martinu Ulmanovi, byla lahodná jako ten nejlepší langoš.

#5 Adam Bouška

Ani zpětné zrcátko nepotřeboval Adam Bouška v Karlových Varech, aby míček bekendem zametl zády k bráně do šibenice.

#6 Jan Videman & Michal Házy

Když se Jan Videman v Chomutově šikovně vymotal ze zahrádky domácích obránců v rohu, měl už Michal Házy relativně lehkou práci.

#7 Michal Žůrek

Až neskutečné dělo v podání Michala Žůrky trochu rozkalilo ty kalné vody zápasu proti Petrovicím.

#8 Václav Černoch, Tomáš Foret & Adam Bouška

Jedna z nejlépe sehraných přesilovek sezóny, která vyústila v krásnou trefu, kterou angličanem o tyčku zařídil Václav Černoch.

#9 Michal Házy, Tomáš Foret & Jan Zbořil

Domácí utkání s Rožnovem byla jedna velká dotahovací operace. Vyrovnání přinesla krásná souhra mladého tria Zbořil – Foret – Házy.

#10 Václav Černoch

Kulišárna Václava Černocha ala Karel Poborský z venkovního derby v našem výčtu nesmí chybět.

#11 Michal Házy & Lukáš Vrtěl

V utkání na Kladně ne úplně všechno vyšlo. Náplastí nám budiž krásná žabka Lukáše Vrtěla a o nic horší střela Michala Házyho.

#12 Adam Bouška & Václav Černoch

Úvodní buly třetí třetiny a hned si Adam Bouška z obrany Bulldogs udělal kužely, které jen zíraly. Zakončení Václava Černocha do prázdné budiž třešničkou.

#13 Martin Ulman, Václav Černoch & Adam Bouška

Domácí utkání se Znojmem se naší první formaci mimořádně vydařil. Důkazem budiž kombinace z našeho výčtu, kterou by snad stačilo posypat cukrem a s láskou sníst.

#14 Jan Videman

V Havířově Jan Videman nečekal, až se k němu nějaký obránce rozeběhne. Ihned po rozehrání od mantinelu vypálil a trefil nádherně.

#15 Michal Šmíd

Obránce s číslem 6 byl už za sezóny svými výlety do útoku pověstný, ale kulišárna, kterou předvedl proti Torpedu, byla možná nad všechna očekávání.